Насловна Промоции и Рекламирање Реал Мадрид vs Јувентус Bet365 Лигата на шампионите Завршна промоција

Реал Мадрид vs Јувентус Bet365 Лигата на шампионите Завршна промоција

18360
Сподели
2017 Лигата на Шампионите финалето - Реал Мадрид vs Јувентус

Најголемата игра на европската фудбалска сезона е речиси врз нас, со Реал Мадрид и Јувентус ќе се сретне и во Лигата на шампионите во саботата 3 јуни.

Националниот стадион во Велс - Кардиф 2017/03/06 - 19:45 (Велика Британија време)

Завршно
Јувентус vs Реал Мадрид

Можете да се види тоа во живо на БТ спорт во Велика Британија.

НАТПРЕВАР РЕЗИМЕ

  • Јувентус и Мадрид натпревар 62-то Европското првенство
  • Мадрид се победници на 11-време, Јуве има две титули
  • Мадрид со цел за назад-до-назад наслови, на UCL прв
  • Завршно јами заедно најдобра одбрана и напад на комп
  • Феликс Brych назначениот судија за Кардиф решавачкиот

Ако сте во потрага по малку забава со обложување на овие настани, еден од најдобрите место за да го направите е:

Bet365 Лигата на Шампионите конечната
18+ only | “T&Cs apply”

Или во меѓувреме може да се види:

Јувентус против Реал Мадрид: Што се случи во нивните претходни нокаут односи?

Try free demo account now.