shtëpi Real Madrid vs promovimin finale Juventus Bet365 Champions League

Real Madrid vs promovimin finale Juventus Bet365 Champions League

18349
SHARE
2017 Champions League final - Real Madrid vs Juventus

Loja më e madhe e sezonit të futbollit evropian është pothuajse mbi ne, me Real Madrid dhe Juventus do të takohet në Champions League Final të shtunën 3 qershor.

Stadiumin kombëtar i Uellsit - Cardiff 2017/03/06 - 19:45 (UK Time)

Final
Juventus vs Real Madrid

Ju mund të shikojnë atë jetojnë në BT Sport në Mbretërinë e Bashkuar.

PËRMBLEDHJE MATCH

  • Juventus dhe Konkurs Madrid 62 Kupa Evropiane
  • Madrid janë fituesit 11-kohë, Juve kanë dy tituj
  • Madrid duke synuar për back-to-back tituj, një UCL parë
  • gropa përfundimtare së bashku mbrojtja më e mirë comp dhe sulm
  • Felix Brych emëruar arbitrin për Cardiff decider

Nëse jeni duke kërkuar për disa fun me bast për këto ngjarje, një nga vendi më i mirë për të bërë është:

Bet365 Champions League Final
18+ only | “T&Cs apply”

Ose në ndërkohë ju mund të shikojnë:

Juventus v Real Madrid: Çfarë ndodhi në lidhjet e tyre të mëparshme eliminuese?

Try free demo account now.