Siç kërkohet nga Autoriteti Evropian i Letrave me Vlerë dhe Tregjeve (ESMA), tregtimi i opsioneve binare dhe dixhitale është i disponueshëm vetëm për klientët e kualifikuar si profesionistë.

Mbështetje 24 / 7

Oferta minimale prej $ 1

$ 10 Depozita Minimale

Llogari Demo Falas

iqbroker-baner-multi

Paralajmërim i rrezikut: kapitali juaj mund të jetë në rrezik

iqoption-sign-up-en-sign-up-iqoption-demo-login
metodat e depozitimit

Ndërmjetësi IQ Option ka një seksion shumë të dobishëm për lajmet dhe edukimin. Regjistrohuni dhe identifikohuni në treg për ta kontrolluar atë.

Cards Kartela debiti dhe krediti support Mbështetje 24/7 app Aplikim ndër-platformë buy Blerje kripto me 1 klikim ker Ndërmjetësues i licencuar

Revista e tregtisë së ndërmjetësit të opsioneve të inteligjencës - për Opsioni IQ Tregtarët e aksioneve.

Kjo është një Opsioni IQ portal tregtar me këshilla dhe lajme.

Opsioni IQ tregtia e ndërmjetësit - regjistri | Revista e lajmeve IQ - faqet, videot, mjetet e tregtimit dhe këshillat e anëtarëve
Këshilla dhe lajme tregtare për tregtarët dhe bashkëpunëtorët e iqoption.com | Hyni

Platforma e Tregtimit Online - shqyrtim i IQOption (ish ndërmjetësi i opsioneve binare)

Platforma në vetvete gjithashtu ka pësuar shumë ndryshime që nga viti 2014, dhe IQoption është gjithmonë duke punuar shumë për të përmirësuar performancën e saj dhe për të siguruar që ajo është e shpejtë, e saktë dhe e lehtë për t'u përdorur. Platforma e IQ Option ka shumë përfitime dhe burime mësimore.

Cryptocurrency, Forex dhe Options (Opsione binare & Opsione dixhitale) CFD në aksione, ETF, mallra

IQOption u themelua në vitin 2014. Shërbimi i shkëlqyeshëm profesional, përvoja unike i bëri ata të jenë ndërmjetësit më të njohur. Ata shpejt u bënë një nga platformat e tregtisë online në botë me rritjen më të shpejtë. Deri më sot, IQOption ka grumbulluar miliona tregtarë, me më shumë regjistrime çdo ditë! IQOption kohët e fundit ka zgjeruar ofertat e saj dhe klientët e saj tani mund të tregtojnë CFD në stoqe dhe ETF, tregtimin e Forex dhe qasjen në produktin ekskluziv të IQOption të quajtur Opsione Dixhitale & Opsione Binare që janë në dispozicion vetëm për të Klientë profesionistë. Përveç përmirësimeve në platformë, IQoption ka prezantuar një sërë produktesh të reja të shkëlqyera sepse IQoption është e përkushtuar t'u ofrojë të gjithë tregtarëve përvojën përfundimtare të tregtimit në internet. Klientët e IQoption mund të përfshihen me CFD në internet në çifte monedhash, CFD në aksione, CFD në mallra, CFD në kriptovaluta, CFD në ETF, si dhe kriptomonedha si Bitcoin, Litecoin (dhe shumë më tepër) dhe Opsione (Opsionet Binary dhe Opsionet Dixhitale janë në dispozicion vetëm për klientët profesionistë). Klientët profesionistë mund të diversifikojnë portofolin e tyre të investimeve gjatë procesit.

Mos prit. Regjistrohuni dhe hapni tani llogarinë e IQ Option. Ju gjithashtu mund të hapni një llogari demo falas. Rekomandohet shumë që së pari të provoni llogarinë e praktikës. Ju mund të identifikoheni në llogarinë demo të IQ Option falas.

Pasqyrë e IQOPTION - platformë tregtare që nga viti 2014

 • Themeluar: 2014
 • Depozita minimale: $ 10
 • Tregtia minimale: $ 1
 • Kthimi i opsioneve binare: deri në 95% në rast të parashikimit të saktë (ose tregtisë së suksesshme) - jo i disponueshëm në BE.
 • Mbështetja: 24/7
 • Metodat e depozitimit / tërheqjes: Karta e Kredisë, Transferimi me tel, Skrill, Neteller, Boleto, Qiwi, WebMoney, CashU, iDeal, Fasapay,
 • Pasuritë: çiftet e valutave, aksionet, indekset, mallrat
 • Vendet: IQoption pranon të gjitha vendet përveç Kanadasë, Japonisë, Rusisë, SHBA, Turqisë, Izraelit, Sirisë, Sudanit, Australisë dhe Iranit. Përdoruesit nga vendet e mëposhtme nuk mund të tregtojnë nga një aplikacion celular iOS: Malta; Aplikacioni Android është i padisponueshëm për Maltën, Mianmarin, Lihtenshtajnin, Kubën. (Për listën aktuale të vendeve të pranuara / ndaluara gjithmonë vizitoni faqen zyrtare të iqoption)
 • Llogaria demonstruese: Po, identifikohuni falas
 • Aplikacioni celular: Android, iOS
 • Platforma e tregtimit: shfletues uebi, aplikacion i pavarur
 • Gjuhët mbështetëse: anglisht, rusisht, turqisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht, kinezisht, suedisht, koreane, frëngjisht, italisht, arabisht, indonezisht
 • Tërheqja: 1 ditë pune

Shembuj të kombeve të mbështetura (ose kombeve të lejuara që mund të identifikoheni në IQOptions).

Kush mund të regjistrohet dhe të identifikohet në IQ Option (vendet) ?:

Banorët e vendeve të mëposhtme mund të kënaqen në tregtinë me IQ Option: kombet evropiane si Gjermania, Franca, Spanja, Britania e Madhe (aktualisht nuk janë në dispozicion për t'u regjistruar pas Brexit) Hollanda (kufizimet), Portugalia (kufizimet), Suedia, Zvicra, Greqia, Italia, Islanda, dhe kështu me radhë

Vende të tjera jo-ligjore të BE-së përbëhen nga Afrika e Jugut, Koreja e Jugut, Brazili, Argjentina, Kosta Rika, Republika Dominikane, Meksika, Zelanda e Re, Tailanda, Peruja, Kili, Kolumbia, Venezuela, Arabia Saudite, Tajvani, etj.

Cilat janë ndryshimet e ndërmjetësit të opsionit të inteligjencës midis vendeve të BE-së dhe atyre jo-BE:

IQ Option Europe Ltd. rregullohet nga ESMA dhe klientët e iqoptions që jetojnë në BE janë për atë arsye bazuar në politikat dhe kushtet e tregtimit të ESMA. Arsyeja është se në BE (Bashkimi Evropian), tregtia në internet rregullohet nga ESMA (Autoriteti Evropian i Letrave me Vlerë dhe Tregjeve).

Cilat vende e kanë të ndaluar tregtinë e Opsioneve Binare?

ESMA në të vërtetë ka ndaluar opsionet dixhitale dhe opsionet binare. Kjo tregon që tregtarët e iqoptions nga BE (përveç tregtarëve profesionistë të BE) nuk kanë qasje në këto instrumente. Këta tregtarë mund të shkëmbejnë opsione të FX me Opsionin e IQ për shkak të faktit se lejohet nga ESMA.

Kështu që shembulli i vendeve ku ndalohen opsionet binare dhe dixhitale:

Shembuj të vendeve ku opsionet binare dhe dixhitale janë të ndaluara janë Gjermania, Franca, Austria, Belgjika, Estonia, Bullgaria, Kroacia, Qiproja, Hollanda, Republika Çeke, Danimarka, Italia, Finlanda, Greqia, Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luksemburgu , Malta, Polonia, Portugalia, Rumania, Sllovenia, Spanja, Suedia dhe Sllovakia.

ESMA gjithashtu ka kufizuar vëllimin e levave që është në dispozicion për tregtarët me pakicë të BE-së. Tregtarët nga jashtë BE-së mund të përdorin në tregtimin e një fuqie shumë më të madhe sesa tregtarët nga BE-ja. Sigurisht, ekziston edhe një rrezik më i madh.

Mos prit. Regjistrohuni dhe hapni një llogari tani. Ti mundesh identifikohuni në opsionin e inteligjencës këtu.

Ne përpiqemi ta mbajmë këtë faqe në internet të azhurnuar, por për informacionin më të azhurnuar gjithmonë vizitoni faqen zyrtare të internetit. Informacioni i mësipërm mund të jetë i vjetëruar.

Pse llogaria ime IQOption u bllokua / pezullua dhe nuk mund të identifikohem

Pse llogaria ime IQOption u bllokua / pezullua dhe nuk mund të identifikohem

Ka arsye pse llogaria juaj e IQ Option u bllokua. Çfarë të bëjmë? Mos u trembni. Nëse është pezulluar dhe nuk mund të identifikoheni më parë kontaktoni me ndihmën. Një deklaratë e njohur e kontrolluar nga tregtarët tanë në forume në internet është: Unë nuk mund të identifikohem në llogarinë time - llogaria ka ...

Lexo më shumë

KUJDESI P INR INVESTIME T RREZIKUT T HIGH LART:

Opsionet binare dhe dixhitale nuk promovohen ose nuk u shiten tregtarëve jo-profesionistë nga Bashkimi Evropian. Nëse nuk jeni një klient profesionist, ju lutemi largoheni nga kjo faqe.

CFD-të janë instrumente komplekse dhe vijnë me një rrezik të lartë të humbjes së parave shpejt për shkak të levave. Midis 74-90% e llogarive të investitorëve me pakicë humbasin para kur tregtojnë CFD. Ju duhet të konsideroni nëse e kuptoni se si funksionojnë CFD dhe nëse keni mundësi të merrni rrezikun e lartë të humbjes së parave tuaja.

Ju lutemi këshillohuni që produkte të caktuara dhe / ose nivele të shumëzimit mund të mos jenë në dispozicion për tregtarët nga vendet e EEA për shkak të kufizimeve ligjore.

Siç kërkohet nga Autoriteti Evropian i Letrave me Vlerë dhe Tregjeve (ESMA), tregtimi i opsioneve binare dhe dixhitale është i disponueshëm vetëm për klientët e kualifikuar si klientë profesionistë.

Rreth nesh

IQoptions.eu nuk është një faqe zyrtare në internet iqoption.com. Të gjitha markat tregtare të përdorura i përkasin iqoption.com. IQOptions.eu është një uebfaqe e bashkuar dhe promovon iqoption.com. Ne jemi duke marrë një komision kur tregtari regjistrohet përmes lidhjeve tona.

Ne përpiqemi që të gjitha informacionet të jenë më të azhurnuara, por për ofertat aktuale gjithmonë kontrolloni faqen zyrtare të IQ OPTION. Nëse dëshironi të kontaktoni me administratorin e kësaj faqe në internet ju lutemi dërgoni me email:[email mbrojtur]

Përkthim automatik i artikujve

Artikujt janë fillimisht në anglisht. Ju lutemi ndryshoni gjuhën nëse artikujt tregtarë nuk janë përkthyer mirë. Ato përkthehen automatikisht dhe nuk mund të pasqyrojnë gjithmonë kuptimin e përmbajtjes origjinale.

Ne përdorim cookies për të siguruar dhe përmirësuar shërbimet tona. Duke përdorur faqen tonë, ju pranoni cookies. Për të mësuar më shumë, ju lutemi lexoni politikat tona më poshtë:

Rreth 74-89% e llogarive të investitorëve me pakicë humbasin para kur tregtoni CFD me këta ofrues. Ju duhet të konsideroni nëse keni mundësi të merrni rrezikun e lartë të humbjes së parave tuaja.

Siç kërkohet nga Autoriteti Evropian i Letrave me Vlerë dhe Tregjeve (ESMA), tregtimi i opsioneve binare dhe dixhitale është i disponueshëm vetëm për klientët e kualifikuar si profesionistë.

Paralajmërim i përgjithshëm i rrezikut: Shërbimet financiare të reklamuara në këtë faqe në internet përmbajnë një nivel të lartë të rrezikut dhe mund të rezultojnë në humbjen e të gjitha fondeve tuaja. Ju kurrë nuk duhet të investoni para që nuk keni mundësi t’i humbni.

Rreth nesh
iqoptions.eu nuk është një faqe zyrtare në internet iqoption.com.

Ju lutem vini re: Artikujt në këtë faqe në internet nuk janë këshilla për investime. Disa nga lidhjet në postimin ose faqen e mësipërme mund të jenë lidhje shoqëruese. Kjo do të thotë që nëse klikoni në lidhjen dhe blini artikullin, unë do të marr një komision bashkëpunëtor.

© 2021 - IQ OPTION BROKER - jo zyrtar | Materiali promovues në këtë faqe në internet është vetëm 18+. Ju lutemi tregtoni / luani bixhoz me përgjegjësi.